Поліцейські Одещини вилучили контрабанду на суму понад 2 млн грн

Майже 20 тисяч пачок цигарок та більше 13 тисяч літрів алкоголю на загальну суму понад 2 мільйони гривень вилучили правоохоронці Одещини з незаконного обігу.

Такий результат тритижневої роботи поліцейських, спрямований на очищення ринку Одеської області від продукції сумнівної якості та контрабанди, а також недопущення порушень суб’єктами господарювання порядку провадження господарської діяльності. 

Поліцейські склали відносно недобросовісних продавців та власників торговельних закладів 344 адміністративні протоколи за статтями 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП. Усі адміністративні матеріали вже скеровані до суду.

майже 20 тисяч пачок цигарок та більше 13 тисяч літрів алкоголю на загальну суму понад 2 мільйони гривень вилучили правоохоронці одещини з незаконного обігумайже 20 тисяч пачок цигарок та більше 13 тисяч літрів алкоголю на загальну суму понад 2 мільйони гривень вилучили правоохоронці одещини з незаконного обігу

Також правоохоронці розпочали три кримінальних провадження за статтею 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та статтею 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України. Двом фігурантам вже повідомили про підозру. Розслідування проваджень триває.

Серед правопорушників є громадяни, які організували виготовлення, зберігання та реалізацію алкогольної продукції відомих світових брендів кустарним способом, а також незаконне зберігання, транспортування та реалізацію алкогольної продукції без марок акцизного податку та з підробленими марками акцизного податку.

Загалом у зловмисників вилучили майже 20 тисяч пачок цигарок та понад 13 тисяч літрів алкоголю на загальну суму більше двох мільйонів гривень.

Громадянам, в залежності від тяжкості скоєного, загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі.

майже 20 тисяч пачок цигарок та більше 13 тисяч літрів алкоголю на загальну суму понад 2 мільйони гривень вилучили правоохоронці одещини з незаконного обігу

Джерело: Головне управління Національної поліції в Одеській області

Залиште свій коментар