Подкаст. Роздільна і творчі: фотографині

Роздільна і творчі: фотографині

Минулої неділі на базі медіа «Вперед» відбулася зустріч з фотографинями нашого міста. До редакції завітали Анна Загранична, Тетяна Мельник та Юлія Левенець. Ведучим подкасту «Роздільна і творчі: фотографині» був Владислав Сіміцар. 

На початку розмови кожна  гостей розповіла про перші етапи своєї діяльності від знайомства з фотоапаратом до впізнаванності серед населення. Стежка розмови вела то до зачинань на професійній ниві, уподобання до жанрових особливостей фотографій, характерної стилістики щодо їхньої обробки, композиційної складової кадру до комунікації з замовниками. Як ми з’ясували, кожна фотографиня черпає натхнення з різних джерел: читання книжок, перегляд естетичних відео, кінострічок, прослуховування музики. Але всі зійшлися в тому, що найкраще налаштуватися на сумлінну роботу – це просто побути в тиші наодинці, шукаючи гармонію.  

➡️Під час розмови з фотографинями Роздільної були порушені теми творчих починань кожної гості, шляхів удосконалення професійности, джерел натхнення, комунікації із замовниками тощо.

👉🏻Дивіться повний подкаст на нашому YouTube:

Залиште свій коментар