Почесні відзнаки ювіляру

ВОЛОДИМИР ЗІМІН – видатна постать на Роздільнянщини. Він вже не одне десятиліття опікується підготовкою та організацією різноманітних спортивних змагань. За роки його роботи було виховано не одне покоління спортсменів, які гідно представляли нашу маленьку батьківщину на спортивних заходах, здобуваючи перші місця у заліку.

 

З нагоди 70-річчя з дня народження, який Володимир Миколайович нещодавно відзначив, Президент федерації футзалу Одеської області Володимир Копяк вручив почесну відзнаку федерації «За заслуги», під знаковим номером «1». Це нещодавно започаткована винагорода, яка очікувала на свого гідного представника від спортивної спільноти, аби бути першим і, звісно ж, знайшла.

А від Асоціації сільського футболу, Асоціації міні-футболу та Федерації футзалу Одеської області за багаторічну плідну роботу щодо розвитку обласного футболу, міні-футболу та футзалу Володимира Зіміна було нагороджено сувенірними медалями з призовими місцями.

Сьогодні Володимир Миколайович продовжує свою трудову діяльність, керуючи відділом з організації та проведення спортивних заходів Роздільнянського стадіону «Спартак». Тож, можемо бути впевнені – все буде організовано на високому рівні. Ми бажаємо ювіляру невичерпної життєвої енергії, міцного здоров’я, здійснення усіх планів та мирного неба над головою.
Наш кор.

Коментарі

Залиште свій коментар