Почерк, родимки, мова: речі, які розкажуть про вас більше

Щоб більше дізнатися про людину, не обов’язково заглядати в її паспорт.

Щоб більше дізнатися про людину, не обов’язково заглядати в її паспорт або медичну книжку, питати про доходи та трудові подвиги. Досить уважно поспостерігати за деякими її звичками або особливостями і зробити відповідні висновки. Несподівані речі, які видає ваша зовнішність, почерк, манера поведінки і основні звички, інформує Ukr.Media.

Почерк

   Графологи запевняють, що достатньо лише поглянути на те, як людина виводить літери на папері, щоб скласти про неї свою думку (і вона, зазвичай, буває безпомилковою). Так, наприклад, крупно, розмашисто і «від душі» пишуть відкриті і товариські натури, які звикли завжди бути в центрі уваги. Дрібним «бісером» виводять слова на папері недовірливі і нерішучі особистості, які віддають перевагу більше мовчати і спостерігати, ніж говорити.

Округлі обриси літер видають такого нарциса, зацикленого на себе коханого, вроздріб букви вказують на примхливу натуру, готову вийняти з вас всю душу, поки не отримає бажане, а ось «завалений» ряд явно вказує на те, що перед вами дуже хитра людина, яка буде шукати вигоду скрізь, де тільки зможе і за очі говорити про вас в основному лише гидоти.

Зовнішність

Нещодавнє дослідження групи вчених з Центру змін у поведінці при Університетському коледжі Лондона показало, що люди з широкими обличчями і великими вилицями (в основному представники сильної статі) більш агресивні, а також залежні від громадської думки і соціального статусу.

Зморщена шкіра може розповісти не тільки про реальний вік, але і про можливий ризик серцево-судинної недостатності. Так, наприклад, люди, які не відчувають проблем з серцем, виглядають набагато молодше, ніж їх ровесники, у яких стан серця викликає певні побоювання.

Що стосується очей, то, наприклад, червона сітка на сітківці може вказувати на діабет. А от високий зріст, згідно з дослідженнями, свідчить про найменшу схильність до серцево-судинних захворювань, низький зріст — висока ймовірність розвитку онкологічних захворювань. Зрозуміло, це не означає, що саме ви зіткнетеся з такими проблемами, але, на думку вчених, це допоможе вам звертати увагу на найбільш важливі для вас аспекти і не упустити момент (при розвитку того або іншого захворювання).

Родимки

Що стосується родимок, то вони у всі часи вважалися неймовірно сексуальними і вказували на пристрасність натури. Так, наприклад, не тільки жінки, але і чоловіки клеїли над верхньою губою оксамитову «мушку», щоб виглядати ще більш спокусливо і ефектно. Однак крім чуттєвості, подібна «відмітка» на тілі може розповісти і про характер людини.

Жінки з родимкою на переніссі володіють чудовою інтуїцією і можуть передбачати ті чи інші події (а заодно і вирішити навіть найскладніші проблеми). Родимка на лобі свідчить про видатні здібності і бажання послужити на благо людства, на губах — про легке ставлення до життя і прагнення володіти всіма багатствами світу, над губою — про лідерські якості і непогані організаторські здібності, на щоці — про проникливість і націленість на успіх, на підборідді — про впертість і неймовірне везіння по життю, на шиї — про повторення долі своєї матері. Родимка на плечі вказує про необхідність все життя займатися справою, яка не подобаэться, на великому пальці — про невміння вести справи і можливе швидке розорення, на вказівному — політичні задатки і амбіції, на долонях — прагнення до самотності.

Мова

Чи помічали ви, що ось ніби пристойно одягнена дама стоїть поруч з вами, але варто лише їй відкрити рот, як ви починаєте кривитися і шукати шляхи відступу? Адже не залежно від того, наскільки дорогим на вас є вбрання, безграмотна мова, нецензурна лайка і істеричний голос можуть зіпсувати приємні враження і відлякають від вас співрозмовника. Тому постарайтеся бути милими і привітними, говоріть чітко і спокійно, не підвищуючи голос і правильно розставляючи наголоси у словах.

Крім того, якщо ви хочете подати себе у вигідному світлі, то вам варто навчитися вести світські бесіди (говорити про все і ні про що конкретно), закликаючи на допомогу свою ерудицію, ввічливість і тактовність. В іншому випадку ваш співрозмовник зробить відповідні висновки і попередить інших, що з вами не варто мати жодних справ. Якщо ви не впевнені в своїх ораторських здібностях, то можна записатися на курси риторики, де вам допоможуть гарно (і, головне, грамотно і впевнено) говорити.

Манери

Активна жестикуляція і демонстрація оточуючим своїх емоцій (а точніше, того, що ви думаєте про них конкретно і про життя в цілому) теж можуть розповісти про відсутність виховання і виставити вас в непривабливому світлі, незалежно від того, наскільки талановитою і видатною людиною ви є. Щоб цього не сталося, постарайтеся не забувати про хороші манери, не використовувати нецензурні слова і вирази у своїй промові, проявляти великодушність і прощати людям їх слабкості (не дарма ж кажуть, що по собі не судять). Всі люди різні, і те, що для вас є нормальним, може бути неприйнятним для інших.

Руки

Витончені доглянуті руки з тонкими аристократичними пальцями вкажуть на ваше благородне походження, в той час, як широкі долоні, нігті квадратної форми і неакуратний манікюр (разом з красномовними мозолями), можуть свідчити про відсутність «блакитної крові» і про те, що вам ніколи (або лінь) витратити час і гроші на те, щоб привести себе в належний вигляд. Це не означає, що потрібно цілу добу проводити в салоні краси, намагаючись навести марафет, але стежити за станом шкіри рук, чистотою нігтів і акуратним манікюром просто необхідно. Уявіть, як би вам було неприємно, якби довелося потиснути руку людині, у якого брудні або обкусані нігті, стирчать задирки і шорсткі мозолі. Тому постарайтеся зробити так, щоб ваші руки завжди виглядали привабливо.

Постава

За «королівською» поставою легко обчислити людину шляхетного походження, звиклу в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, тримати спину прямо і не прогинатися. Пряма спина, розправлені плечі, усмішка і граціозні рухи — те, що вигідно відрізняє аристократичних осіб.

Тому, якщо ви ніяк не можете знайти спільну мову з іншими людьми, зневірилися зустріти свою другу половинку або отримати вигідний контракт, тоді проаналізуйте, яке враження ви справляєте на оточуючих — чи не сутулитися ви, не виявляєте зайву метушливість і нервозність. Слідкуйте за своєю спиною і рухами і тоді все неодмінно налагодиться.

 

Залиште свій коментар