Побачила світ збірка Валентина Щегленка «Твої імена, Україно!»

Рік, що минає, приніс нашій редакції велику втрату – передчасно пішов з життя наш дорогий колега, талановитий журналіст Валентин ЩЕГЛЕНКО.

Валентин Петрович пішов від нас, пішов туди, звідки нема вороття. Але в нашій пам’яті він житиме вічно. Житиме у завжди слушних порадах, якими допомагав у повсякденній роботі і якими досі користуємось, у віршах, написаних персонально для кожної з нас, які досі перечитуємо, у приємних спогадах.

Житиме Валентин Щегленко і в своїх книгах, які завжди цікаво читати. Готував до друку, але не встиг за життя наш колега випустити в світ ще одне своє видання. Цю місію виконала його дружина Любов Щегленко. Вона закінчила важливу справу, розпочату покійним чоловіком, другом, колегою.

Днями минає півроку з дня смерті Валентина Петровича, і в ці дні побачила світ його збірка «Твої імена, Україно!». В ній описані цікаві факти про життя, творчу та політичну діяльність видатних українських особистостей, Нобелівських лауреатів, про їх патріотизм, героїчну боротьбу за волю українського народу, про їх досягнення та значний внесок у світову науку та культуру, про українців, якими слід пишатися. Ця книга може бути цікавою широкому колу читачів, учням загальноосвітніх шкіл та студентам.

Звертаємось з проханням до всіх, хто знав Валентина Петровича Щегленка, пом’янути його добрим словом.

Колектив редакції газети «Вперед»

 

Залиште свій коментар