Плани повинні обов’язково реалізуватися

Роздільнянщина завжди славилась своїми спортивними досягненнями, знана не лише на обласному, всеукраїнському, а й на міжнародному рівнях. Наші спортсмени показують гідні результати з різних видів спорту, встановлюють нові рекорди, долають вершини.

В минулому році були проведені змагання з 17 видів спорту серед команд Одеської області, в яких брали участь 57 громад. За загальнообласним командним заліком Роздільнянська громада зайняла почесне друге місце, поступившись лише Арцизькій громаді. На жаль, через військове вторгнення російської федерації на українську землю чествування переможців було відтерміновано. Водночас, аби віддячити спортсменам та мотивувати їх на нові досягнення, було прийнято рішення передати спортивний інвентар, який обов’язково стане в нагоді.

Минулого вівторка на стадіоні «Спартак» відбулась зустріч делегації з області з керівництвом міста та активом роздільнянських спортсменів з різних видів спорту: футболу, волейболу, тенісу, гандболу тощо.

­ Хочу подякувати шанованим гостям за візит до нашої громади з такою почесною місією – відзначення наших спортсменів. Саме тому тут присутні представники команд, завдяки яким нам вдалося досягнути таких високих результатів та здобути друге місце у загальнообласному командному заліку. Користуючись нагодою, дякую нашим спортсменам за наполегливу роботу та завзятість. Бажаю вам на досягнутому не зупинятись та вивести нашу громаду на почесне перше місце, ­ відзначив під час виступу Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

Окрім начальника управління фізичної культури і спорту Валентини Кольчак та спеціалістів управління, участь у заході взяла й очільниця Одеської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно­спортивного товариства «Колос» Тетяна Федоренкова, яка активно опікується організацією та проведенням змагань, готує спортсменів високого класу, які прославляють наш край. Почесні гості вручили Кубок за зайняте друге місце в обласних спортивних іграх, почесну відзнаку та спортивний інвентар: м’ячі (серед яких й офіційний м’яч Чемпіонату світу з футболу 2022 року), тенісні ракетки та тенісний стіл. Крім того, міському голові Валерію Шовкалюку та вручили подяки за розвиток фізичної культури та спорту в громаді.

Після урочистої частини начальник відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради Тетяна Шайдук провела для гостей невеличку екскурсію по спортивних майданчиках міста, яких у нас чимало. Ще більше планів щодо розбудови спортивних споруд у громаді було передбачено на цей рік. Зокрема, реконструкція стадіону «Спартак», де планувалось оновлення баскетбольного та гандбольного майданчиків, але в ці плани втрутилась війна. Водночас, і на цьому наголошували всі присутні, ці плани повинні обов’язково реалізуватися, треба лише трошки почекати, і після нашої перемоги всі повернуться до звичного життя, до повномасштабних спортивних змагань на оновлених спортивних майданчиках. Все буде Україна!

Коментарі

  • Михаил

    Спасибо большое вам за информацию. Чтобы купить стеллаж в Спб , я всегда обращаюсь сюда, качество отличное и цена устраивает.

Залиште свій коментар