Півстолітній ювілей Буцинівської школи

Осінній день 12 жовтня  став хвилюючою подією для Буцинівської  громади. Школа, яка багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала ювілей.

Рівно 50 років тому у  1968 року було урочисто відкрито  Буцинівську школу. Протягом півстоліття школа змінювала свій статус з восьмирічки до сучасного НВК.

Святкування ювілею відбулося у сільському будинку культури, актова зала  якого  вмістила всіх бажаючих привітати ювілярів. А їх було чимало: це і колишні випускники цього закладу, і сьогоднішні учні школи та їх батьки, і ветерани педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, представники органів виконавчої влади та  комунальних  установ  органів місцевого самоврядування,  сільський голова.

У своєї промові директор школи Оксана Кошова  щиро подякувала ветеранам школи, педагогічні надбання яких і сьогодні втілюються в життя,  досвідченим та молодим учителям, які не зраджують своїй професії.

На святі тепло привітали вчителів-ветеранів педагогічної праці, які розпочали роботу школи у 1969 році і тих, хто віддав школі багато років свого життя: Кравченко Л.Т., Бабенко О.І., Гранобой К.А., Босаковську К.І., Ткаченка Л.П., Голубкову В.Я.

Святкову програму до ювілею підготували учні  Буцинівської школи.   В цей день лунало  багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю.

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

 

 

Залиште свій коментар