Пішов з життя Микола Прокопович Пояцика

Культурна громадськість Роздільнянщіни переживає важку втрату. У неділю, 22 листопада, на 73-му році життя пішов з життя головний режисер народного театру естради Роздільнянського районного Палацу культури Микола Прокопович ПОЯЦИКА. Про це повідомляється на сторінці “Культура Роздільнянщини” в Фейсбуці:
“Все життя Миколи Прокоповича пройшло під егідою культури і для культури. Він народився у Кодимі (що на Одещині) 7 липня 1948 року. Як всі ходив до школи, після армії закінчив спочатку Одеське культосвіт училище(Одеське училище мистецтв та культури ім. К. Ф. Данькевича), а багато пізніше і Рівненський державний інституту культури. В цілому Микола Прокопович пропрацював в культурі більше 50 років, почавши професійну діяльність в 1966 році. З них 30 років – головним режисером народного театру естради. У його компетенції було все, що стосувалося сцени, починаючи від маленького гвоздика для декорації і закінчуючи складною мікросхемою в мікрофоні, підсилювачі …
Іноді складалося враження, що ВІН вмів робити все! За що б не взявся – все в його майстерних, і по-чоловічому великих руках (свого часу займався боксом!) Починало працювати, набувало і обриси і зміст.
Крім цього він адже був ще і музикант, і писав чудові вірші, і сам перекладав їх на музику.
А скільки струнних музичних інструментів він зробив від «верхівки до кінцівки»! І вони грали… ГРАЮТЬ!
А величезний досвід роботи з дітьми – він міг би узагальнити в символічних підручниках з розвитку навичок співу у тих, хто ніколи не співав…
За свою багаторічну роботу на культурній ниві і копітку просвітницьку роботу серед підростаючого покоління, Миколі Прокоповичу не було присвоєно почесне звання… Але в колі працівників культури його поважно називали «Заслужений працівник культури Роздільнянщіни» та «Майстер золоті руки».
Сумуємо за ним і пам’ятатиме завжди”
Профспілкова організація працівників культури району висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої втрати. Колектив редакції приєднується до щирих співчуттів родині.

Залиште свій коментар