Пишаємось своїм селом Виноградар 

Восьмого листопада, на релігійне свято Димитрія Солунського, в селі Виноградар відзначалося храмове свято. Цього святкового дня православна громада села зустрічала гостей із інших сіл, у храмі відправилася святкове богослужіння, пройшла хресна хода.

У дворі місцевої школи традиційно відбувся концерт з цієї нагоди. Виноградар – село красиве і квітуче. Але справжньою його окрасою є люди. Їх щоденна праця – то джерело людської мудрості та самовідданості. Багато добрих слів про своїх односельців сказав у привітальному слові господар громади – сільський голова Сергій Бурлаченко. Також привітати виноградарців прибули Єгорівський сільський голова Ганна Караман, представники Кіровської сільради, на чолі з головою Валентиною Косовською. До вітального слова був запрошений і колишній голова колгоспу Олексій Царан.

Серед всіх виноградарців, яких відзначали на святі, особливу уваги приділяли захисникам нашої Батьківщини. Боролися за суверенітет України та захищають її кордони нині 17 мешканців Виноградарської сільради. А одним із найповажніших людей у цій громаді є учасник бойових дій у роки Другої світової війни Тимофій Іванович Тоня, якому виповнилося 94 роки.

Громада пишається своїм селом та робить все можливе для його розквіту. А такі свята символічно підсумовують всю роботу, яку протягом року проводили спільно всією сільською родиною.

Святкування храму Виноградаря стало можливим завдяки спонсорській підтримці Виноградарського сільського голови Сергія Бурлаченка, очільника СТОВ «ІВА» Юрія Мулінкова та депутата районної ради Вадима Жосана.

З вдячністю виноградарська громада

Залиште свій коментар