Пісенна моя Україна

Українська пісня-це бездонна

душа українського народу,це

його слава

О.Довженко

Завдяки пісенному вінку, що ним уквітчана Україна, ми виховуємо в учнів патріотичні почуття, любов до рідної землі, свого народу та української мови,української пісні. Пісня – це наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу.

22 лютого 2018 року в Кучурганській ЗОШ I-III ступенів ім. П.М.Каплуна відбувся вже традиційний фестиваль патріотичної української пісні «Пісенна моя Україна». Цього дня в нашій школі лунали пісні й вірші на патріотичну тематику.

Добрі люди кажуть, що українці співають увесь рік  та увесь вік. Учасниками фестивалю, як завжди, булі учні 5-11 класів. Кожен класний колектив вдало обрав пісню й неповторно презентував її.

Найкраще звучали патріотичні пісні у виконанні 5-А класу «Як у нас на Україні», 5-Б класу «Пам’ятай про Україну», 6-А класу «Ми-українці», 6-Б класу «А я живу на рідній Україні».

Наші одинадцятикласники переконали всіх присутніх в тому, що «Десь по світу, ти шукаєш іншу Україну, а вона живе в твоєму серці – незалежна, вільна і єдина, рідна Україна». Урочисто пролунала пісня з використанням національної символіки «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні учнів 10 класу.

Організатори фестивалю вчителі української мови та літератури Стоянова З.М. та Лунгу Г.А відповідально поставились до підготовки цього свята. Учням та гостям фестивалю були представлені відеопрезентації «Мова моя барвінкова», «Це моя Україна», до кожної пісні звучав поетичний коментар. Насолоджуючись святом, всі переконалися, що «на Україні, на Україні виростають крила, бо українці, всі українці – єдина родина».

Журі конкурсу відзначило, що учасники фестивалю проявили старанність, прагнення до самовдосконалення і патріотизму. Свято залишило в серцях учасників піднесений настрій, емоційний сплеск, гордощі перемог, бажання стати ще кращими і співати, співати, співати! Фестиваль, без сумніву, став  святом національно-патріотичного духу,  єдності,  вірності традиціям.

Ольга Євсюкова,

вчитель української мови та літератури,

голова журі

 

Залиште свій коментар