Підтримка соціально незахищених громадян та учнівської молоді

НЕЩОДАВНО за сприянням депутатів Одеської обласної ради Миколи Дерев’янка та Февзі Мамутова до Роздільнянської громади надійшла благодійна допомога у вигляді інвалідних візків, ходунків, наборів металевого посуду, засобів гігієни, підгузків та борошна. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з громадською організацією «Кримські татари Одещини» та за підтримки друзів-депутатів з Великої Британії.

У вівторок отримана допомога була розподілена та передана на потреби Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в особі директора Михайла Колопенюка, та Роздільнянської багатопрофільної лікарні, в особі генерального директора Сергія Кущенка, що значно покращить умови перебування мешканців Терцентру та пацієнтів лікарні при захворюваннях опорно-рухового апарату, ослабленому фізичному стані тощо. Доставили допомогу заступник голови міської ради Сергій Крилов та депутатка міської ради Наталія Буковська.
Старостинській гімназії було передано багатофункціональний принтер, який обов’язково стане в нагоді під час виконання освітянської роботи.

– Тиждень розпочався з чудового подарунку від Миколи Дерев’янка і Февзі Мамутова. Вже неодноразово наша малеча раділа приємним сюрпризам від наших друзів-благодійників, тепер колектив у захваті від багатофункціонального принтеру! Дуже приємно, що є такі депутати обласної ради, які чують мене, як керівника, тримають слово і підтримують у цей складний час. Дякую вам від всієї шкільної родини
і від себе особисто! – написала на своїй сторінці у Фейсбуці Наталія Кіріца.
Наш кор.

Залиште свій коментар