Підтримаємо, допоможемо, переможемо!

Понад п’ять місяців в Україні триває жорстока війна із загарбниками, яких колись ми вважали братами. Понад п’ять місяців гинуть наші славні воїни, які постали на боротьбу з нелюдами, гине цивільне населення, у тому числі невинні діти, руйнуються міста і села нашої славної України. Деяким людям вдалося евакуюватися із зони бойових дій і дістатися більш спокійних населених пунктів. Інколи вони не мали змоги навіть зібрати необхідні речі, бо треба було негайно рятуватися від русні, подекуди під обстріли з великокаліберної зброї чи під автоматні черги. Деякі їхали до своїх близьких і рідних, які надали прихисток, деякі їхали просто в нікуди, рятуючись від війни…

До Роздільнянської громади прибуло близько 850 переселенців з різних куточків нашої багатостраждальної України. Завдяки соціальним службам та місцевим волонтерам всім приїжджим, хто потребував підтримки, допомогли з пошуком житла, в отриманні державної допомоги тощо.

Наш народ завжди славився своїм патріотизмом, звитягою, готовністю прийти на допомо гу нужденним. Велика роздільнянська родина, об’єднавши свої зусилля, взяла під своє крило усіх переселенців і надає посильну матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів та інших товарів першої необхідності.

Минулого вівторка Біблейська Баптистська церква у м. Роздільна долучилася до когорти благодійників, зібравши на своєму подвір’ї переселенців, які проживають у місті. Пастор Олексій Калінін звернувся до присутніх зі словом Божим, роз’яснив деякі моменти земного життя людини та духовного, нагадав про гріхи людські і що треба робити, аби спокутувати їх перед Богом. Після цього усі переселенці, які завітали цього дня до Біблейської Баптистської церкви, отримали продуктові набори і подякували благодійникам за допомогу.

Як зазначив Олексій Дмитрович, ця акція не остання, церква й надалі підтримуватиме переселенців. Наразі, згідно зі списками, отриманими у відділі соціального захисту Роздільнянської міської ради, було підготовлено близько 100 пакетів гуманітарної допомоги, до якої долучилися спонсори – парафіяни Біблейської Баптистської церкви із США та місцеві меценати.

На таких благородних людях тримається світ, тримається наша ненька Україна! Підтримаємо, допоможемо, переможемо! Віримо в нашу перемогу!

Наш кор.

Коментарі

Залиште свій коментар