Підсумки першого семестра Роздільнянської дитячої школи мистецтв

Ось і пролетів І семестр навчального 2019-2020 року. Року незвичайного, хвилюючого – тому що це ювілейний для школи мистецтв рік, який ми будемо відзначати  навесні. Життя школи було насичено різними подіями. Крім старанного навчання учні школи пропагували своє мистецтво на різних рівнях від міського до міжнародного конкурсів: Міжнародний фестиваль мистецтв «Історія Польщі»м. Краків (Блажевський Єгор-ІІІ місце у молодшій віковій категорії, Газетдінова Еліна-ІІІ місце у старшій віковій категорії, учні образотворчого відділу , зав. відділом Осадчий А.О., викладач Драгомирова Д.О.), регіональний фестиваль «Світанок» , який щорічно проводиться на базі  школи мистецтв смт. Нерубайське-ІІІ місце посів інструментальний ансамбль  у складі Карпелін Нікіта(акордеон) і Карцев Назар (фортепіано), викладачі Карцева І.В., Лупша Т.І., Всеукраїнський фестиваль-огляд зразкових хореографічних колективів «HORIZONT» м. Одеса, де клас хореографії виборов два перших місця, викладач Майнова О.В., постановник-хореограф Майнова Т.С.

Роздільнянська школа мистецтв активно веде методичну роботу територіального об’єднання, до якого входить 7 шкіл. В період осінніх канікул на запрошення голови об’єднання семінарські заняття для викладачів проводили провідні фахівці Одеського коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича та Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової.

  Наприкінці осені відбувся ІІ відкритий регіональний фестиваль-конкурс «Пісенний листопад», який зібрав понад 40 учасників -вокалістів, які демонстрували свою майстерність у різних номінаціях, наша школа за кількістю призових місць посіла  І місце, ІІ місце Велико-Михайлівська музична школа, ІІІ місце розділили Іванівська та Радісненська музичні школи.

Серед численних призерів особливо хочеться відзначити: Фурман Ольга- І місце у номінації «Народний спів» викладач Пилипенко Л.В., концертмейстер Балан В.М.,  дует у складі КондибкаЮлія, Пираєва Мелані –І місце у номінації «Естрадний спів», викладач Пилипенко Л.В., концертмейстер Тютюнник А.В., Марченко Дар’я, Шолар Олександра- І місце у номінації «Естадний спів, викладач Пояцика Н.С., заслужений працівник культури України, Черних Кіріл-ІІ місце у номінації «Естрадний спів»  з відзнакою «За артистизм», викладач Пояцика Н.С..

     18 грудня, напередодні свята Миколая, школа мистецтв гостинно запросила до себе на ХІV обласний фестиваль інструментальних ансамблів учнів молодших класів  «Струмочки» (журі-викладач методист Одеського коледжу мистецтв Терляхіна Н.П., методист навчально-методичного центру м. Одеси Стрельчук О.С.). Грамоти «За кращий виступ» отримали: фортепіанний дует у складі Зінченко Софія, Сапега Єва-учениці класу викладача Тютюнник А.А.; Карпеліна Дарина (фортепіано), Карпелін Олександр (акордеон), клас викладачів Карцевої І.В., Лупші Т.І..  В цей же день проходив конкурс серед учнів художніх класів шкіл об’єднання «Золота палітра», журі очолювала декан художньо-графічного факультету,  доцент Петухова Т.А., до складу журі ввійшов заступник декана ХГФ університету ім. К.Д. Ушинського Величко Д.О. Складність і унікальність конкурсу в тому, що учні мають виконати творче завдання за дві години, роботи виконувались у номінаціях «Рисунок» і  «Живопис». За рішенням журі  І місце отримала Параскевич Єва «Живопис» викладач Осадчий А.О.,  ІІІ місце-Мазур Світлана «Рисунок», викладач Драгомирова Д.О., також відбулася Олімпіада з теоретичних дисциплін, журі очолювала незалежний консультант Вальгер А.С. , м. Одеса. Юні теоретики-учень ІІ класу Колесник Геннадій –І місце «Сольфеджіо», Гнатенко Даніель-ІІ місце, «Музична література», Лавренчук Вікторія-ІІ місце «Сольфеджіо»,  Солдатов  Даніїл –І місце «Музична література»,  викладач –зав. теоретичним відділом Базіна О.Г. Всі три заходи загалом об’єднали  95 учасників. Після відбувся концерт для конкурсантів підготовлений силами викладачів та учнів Роздільнянської школи мистецтв, а до грамот додалися солодкі подарунки від святого Миколая.

Для батьків та учнів в гарно прибраній по новорічному актовій залі 26 грудня пройшов концерт під назвою «На Новорічні посиденьки запрошують Роздільнянські музиченьки», в якому приймали участь учні відділу народних інструментів, а в фойє Палацу культури за сприяння в.о. начальника відділу культури Павлюченко М.П. ( допомога в написанні сценарію і проведенні) та працівників Палацу культури ( технічна допомога та участь в святковому дійстві- директор Ніколаєв Ю.В.)  28 грудня  пройшла вистава «Мишачий король», який зібрав чисельних глядачів та поціновувачів хореографічного мистецтва.

    Ось таким вийшов наш І семестр, попереду багато інших подій, конкурсів і великий ювілейний концерт школи мистецтв, який має вінчати весь навчальний рік.

    Всім бажаю наснаги, міцного здоров’я і мирного неба.

                                                                  Директор школи мистецтв Роман Гімбра

Залиште свій коментар