Першою на світ у новому році в Роздільнянській БПЛ з’явилася дівчинка

У новому 2022 році 1 січня в пологовому відділенні Роздільнянської БПЛ першою на світ з’явилася дівчинка вагою 3 120.

А протягом грудня минулого року народилося 59 діток. З них 36 дівчаток та 23  хлопчики. Дівчатка знову лідирують у кількості. Зате хлопчики вирішили не змагатися з дівчатками за вагу: і найкрупнішим був хлопчик – 4 кг 930 г, і найменшим – 1 кг 700 г.
В останній день 2021 року народилися і хлопчик, і дівчинка! І знову врожайний місяць за кількістю новонароджених!
Підсумовуючи 2021 рік, зазначимо, що протягом цього періоду в пологовому відділенні Роздільнянської БПЛ народилося 495 малюків! Причому, особливо порадували осінні місяці минулого року, коли народилося у вересні – 55 діток, у жовтні – 51, у листопаді – 63 малюки, виправдовуючи народну приказку: «Курчат по осені рахують».
Життя триває! Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Наш кор.

 

Залиште свій коментар