Перший крок у світ книжок

Незважаючи на те, що в сучасному світі учні частіше використовують Інтернет – ресурси для підготовки до занять, бібліотека завжди залишається скарбницею нескінченних знань і мудрості.

З метою пошуку активних форм популяризації літератури, вихованню в дітей щоденної потреби в читанні книг у теплу жовтневу пору Єгорівська сільська бібліотека гостинно запросила учнів 1 класу з класним керівником Домаскіною О.В. на оглядово – пізнавальну екскурсію.

До книгозбірні діти завітали вперше. У бібліотеці їх зустрічало розмаїття цікавих та яскравих книг, які новенькими палітурками посміхнулися до малечі та повели їх  у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрівок.

Бібліотекар розповіла про історію виникнення книги, ознайомила майбутніх користувачів з правилами користування книгою та бібліотекою, провела захоплюючу мандрівку книжковими стелажами та тематичними виставками. А нові терміни «Абонемент», «Читальний зал», «Формуляр читача» поповнили словниковий запас первачків.

Пізнавальним доповненням до екскурсії став перегляд відеопрезентації «Найкращі бібліотеки світу».

Гості Книжкового міста мали змогу потримати в руках найбільші і найменші книги, які є в бібліотеці, охоче розповідали про свої домашні бібліотеки та улюблені твори.

Діти з великим задоволенням відповідали на запитання казкової вікторини, брали участь у конкурсах та показали чудові знання з різних жанрів усної народної творчості.

По закінченні заходу першачки переглянули чудові мультфільми та побачили, як герої улюблених казок оживають на екрані.

Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Усміхнені обличчя дітей та сяючі очі свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Приходьте до бібліотеки, щоб поринути у світ невідомого, де на  вас завжди чекає ваш вірний друг – КНИГА.

Олійник Галина

сільський бібліотекар

С.Єгорівка

Залиште свій коментар