Перші спортивні успіхи у Парку Миру

Про облаштування Парку Миру, що по той бік міста, ми нещодавно інформували (газета «Вперед» від 10 червня 2022 року №22). Там було висаджено понад сто саджанців молодого горіха, які вже прийнялися, та розчищено територію для занять спортом, зокрема футболом, гандболом, волейболом. Це стало можливим завдяки ідеї Почесного громадянина м. Роздільна Сергія Гриневецького, за підтримки Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, завдяки ініціативності гравців гандбольної команди «Збірна м. Роздільна» (Дмитро Дудніченко, Василь Назиру), команди з волейболу «Здоров’я» ( Олександр Букреєв ) , членів ГО «Спілка пасічників м. Роздільна» (Анастасія Булахевич) та працівників Центру надання адміністративних послуг Роздільнянської міської ради, на чолі з Віталієм Писаревським. Активну участь у прибиранні території взяли начальник управління ЖКГ Роздільнянської міської ради Юрій Тесніков, працівники КП «Роздільнянськи й міський водоканал», на чолі з в.о. директора Станіславом Зубковим. Профільна обробка майданчиків проведена  працівниками ПП «Старт», на чолі з директором Максимом Каражековим.

7 липня, у день свята Івана Купала, зібралися охочі юнаки-спортсмени, дорослі та діти, аби випробувати нещодавно облаштований спортивний майданчик. Для цього організатори дійства встановили ворота з сітками, зробили розмітку. Не оминули спортивний майданчик й місцеві дітлахи, які, зорганізувавшись у дві команди, показали свої навички з улюбленої гри мільйонів – футболу. Втомлені, у пилюці (бо поки що на майданчику не проросла трава), але задоволені дівчатка та хлопці раділи новій зоні для проведення активного дозвілля.

– Нам раніше ніде було гратися. Ми мріяли про новий майданчик. Тут колись була височенна трава, а тепер добрі люди нам облаштували нову територію для розваг. Ми теж долучались до прибирання: збирали камінці, гілляки тощо. Тепер будемо доглядати за нею, щоб навколо було чисто та прибрано. Вдячні всім, хто допоміг її зробити, – Валерія, 9 років.

– Нам подобається цей майданчик, тут дуже цікаво. Тепер нам є де збиратися, щоб пограти у футбол, волейбол та просто поспілкуватися між собою, – Діана, 8 років.

 Усіх дітлахів та гостей, які завітали на невеличке свято з нагоди першої гри на новоствореному майданчику, організатори пригостили солодощами, смаженою на вогнищі картоплею та іншими смаколиками.

– Мені відрадно чути тут гомін дітлахів, бачити в їх очах радість та задоволення від спілкування, занять спортом, корисного дозвілля. Маю надію, що започаткована нами справа дійде до логічного завершення і ми створимо всі необхідні умови для гарного відпочинку дітей у вільний час, – відзначив головний ініціатор Віталій Писаревський.

Так, роботи попереду ще багато, аби довести цю територію до відповідного рівня. Головне – початок вже покладений. Ініціативна громадськість на цьому не зупиняється. У планах встановити тут дитячий ігровий майданчик, лавочки, дооблаштувати ігрові поля для занять спортом і, дасть Бог, через деякий час це місце стане улюбленою зоною відпочинку для роздільнянців, що проживають по той бік міста. Водночас, ми всі очікуємо на перемогу України над російським окупантом, і тоді назва парку стане однойменною з бажанням усіх українців – якнайшвидшого миру! А потім і його остаточне облаштування буде набагато ближчим. Віримо у перемогу! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар