Перші результати загальнодержавної операції «Зброя та вибухівка»

Загальнодержавна операція «Зброя та вибухівка»

У період з 1 по 7 березня 2018 року на території м. Одеса та Одеської області працівниками поліції проводяться профілактичні заходи, пов`язані з виявленням та вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Вказані заходи постійно вживаються поліцією Одещини з метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації державної політики, у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Якісне проведення цих заходів неможливе також і без всебічної підтримки та допомоги громадськості. Поліцейські звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація, з проханням повідомити до Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області за тел.: 095-002-66-06 або 102.

Перші результати проведення загальнодержавної операції «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації державної політики,  у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності проводяться профілактичні заходи, пов`язані з виявленням та вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

В рамках проведення загальнодержавної операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці виявили на території футбольного стадіону одного з провулків міста 34-річного місцевого мешканця, який розпивав спиртні напої. Чоловік був доставлений до Роздільнянського відділу поліції.

В ході поверхневого огляду у нього був виявлений та вилучений пістолет іноземного походження «45 АСР».

Чоловік  пояснив, що  в 2017 році він знайшов вищезазначений пістолет на одній з вулиць міста, який забрав та ходив з ним.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Вилучене направлено на експертизу, за результатами якої буде прийнято законне рішення.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

 

 

Залиште свій коментар