Перевірка роботи захисних споруд цивільного захисту

На виконання протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 1.06.2023 року, рішення начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька 2.06 – 4.06.2023 року проводилась перевірка роботи всіх захисних споруд цивільного захисту на території Роздільнянського району.
Створені спільні робочі групи з представників Роздільнянського РУ ДСНС ГУ ДСНС України в Одеській області, Роздільнянського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області, співробітників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування перевірили захисні споруди цивільного захисту.
Особливу увагу приділили стану готовності захисних споруд до їх використання за призначенням, забезпечення безперешкодного доступу до них населення, обладнання необхідним майном, показниками руху тощо.
Основні недоліки, які виявлені під час перевірок – незадовільні санітарно-побутові умови для перебування населення та відсутність доступності цих укриттів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Водночас відзначила правильну організацію роботи та матеріальне забезпечення окремих об’єктів.
Органам місцевого самоврядування надано завдання привести захисні споруди на їхніх територіях до належного стану. Вони мають бути доступними, цілодобово відкритими, облаштованими та позначені відповідним маркуванням.
Джерело: Роздільнянська районна військова адміністрація

Залиште свій коментар