Передпроєктні пропозиції майбутньої новобудови роздільнянської ЗОШ №3

Під час першого робочого візиту народного депутата Ігоря Васильковського до Роздільної  була озвучена проблема аварійного стану Роздільнянської ЗОШ № 3. Тоді народний обранець дав слово, що вже у 2022 році школярі сядуть за парти у новій школі. З того ж дня почалась робота в даному напрямку.

Днями відбулася робоча зустріч, організована помічником народного депутата Ігоря Васильковського Ігорем Середою, за участю представника ТОВ «Градбуд-ГС», яка продемонструвала передпроєктні пропозиції майбутньої новобудови. У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Крилов, заступник голови РДА Наталя Тарнавська, міський голова Валерій Шовкалюк, педагогічний та батьківський колективи третьої школи, представники ГО «Край».

Представник будівельної організації заслухала побажання присутніх та запевнила, що всі вони будуть враховані і на наступній такій зустрічі буде продемонстровано кілька варіантів на обговорення (подробиці цієї зустрічі – у відеотрансляції на нашій офіційній сторінці у ФБ – Роздільнянська районна газета “Вперед”).

Наш кор.

Залиште свій коментар