Передплати газету – підтримай ЗСУ!

Дорогі читачі районної газети «ВПЕРЕД»!

Рік тому наш часопис відзначив своє 90-річчя з дня заснування. Велична дата. На шпальтах газети закарбована майже вікова історія нашого краю.
З кожним роком ми вдосконалювались, мріяли, планували… З чорно-білого варіанту прийшли до кольору, збільшивши кількість сторінок до 12-ти. Проводили різноманітні акції під час передплатної кампанії, робили подарунки нашим читачам у вигляді новорічних календарів та стримували вартість передплати завдяки підтримці влади.
Сьогодні у нас триває повномасштабна війна, яка забирає життя українців, руйнує все навколо, заважає нашим планам. З початку війни районна газета, на відміну від інших видань, не вийшла лише двічі, водночас ми були змушені перейти на чорно-білий варіант, а потім ще й зменшити кількість шпальт. Крім того, через війну зменшилась кількість реклами, оголошень, привітань, додалося ще й підвищення вартості газетного паперу та друкарських послуг. Однак ми продовжуємо виходити у світ, бажаючи донести до наших читачів найактуальнішу інформацію про події, які відбуваються в нашому районі, в Україні. Впевнено можемо сказати, що ми працюємо на Перемогу! Але нам вкрай необхідна ваша, дорогі передплатники, підтримка.
Ми віримо в мирне майбутнє нашої країни і в те, що по-вернемося до звичного нам усім за багато років вигляду видання. Сьогодні колектив редакції тримає інформаційний фронт, який є не менш важливим за інші. Працівники отримують 50 відсотків від заробітної плати, хоча працюють у звичному режимі. Тому ваша підтримка нам вкрай важлива.
Від кількості передплачених примірників залежатиме, який вигляд матиме видання.
У рамках проведення передплатної кампанії-2023, редакція перераховуватиме кожну гривню від передплати газети на потреби та допомогу Збройним Силам України.
Закликаємо кожного свідомого мешканця нашого району передплатити газету, зберегти історію, допомогти ЗСУ.
З «ВПЕРЕД» – до нашої ПЕРЕМОГИ!
Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА, головний редактор

Залиште свій коментар