Патріотичний автопробіг до Дня Державного Прапора

Вже стало традицією, 23 серпня, на День Державного Прапора України, проводити патріотичний районний автопробіг “Єднаймося під Прапором України!”.

Головним ініціатором заходу є голова ГО «Громада Роздільнянщини», активіст, волонтер Володимир Василенко. Активісти Роздільнянщини з головним атрибутом свята – українськими прапорами, проїхалися населеними пунктами за маршрутом Роздільна – Марківка – Яковлівка – Степанівка – Кучурган  –  Лиманське.

Саме з цим символом у руках наші предки боролися за свободу і незалежність України. За нього і з ним продовжують зараз боротися з російськими окупантами і проливати кров наші захисники.

Активісти відвідали всі старостати та привітали Степанівську громаду на урочистій зустрічі в її адміністративному центрі – Степанівці. Привітно зустріли учасників патріотичного автопробігу й мешканці Лиманської селищної ради, демонструючи своє волевиявлення та бажання найскорішої Перемоги над рашистами.

У кожному пункті спільно виконали головну пісню країни – Державний Гімн. Вулиці кожної громади були насичені синьо-жовтими кольорами, лунали патріотичні пісні та незмінне гасло українців «Слава Україні! Героям Слава!»

Залиште свій коментар