Патріот і адвокат: Герой, який захищав двічі

Під Бахмутом Донецької області куля ворожого снайпера обірвала життя солдату Павлу Михайловичу Немні, саперу інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу окремого батальйону територіальної оборони 122 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ.
У цивільному житті Павло Михайлович був адвокатом в Одеській області. Свого часу пройшов пекло Афганістана, тож добре знав ціну життю.
У свої 59 років добровольцем пішов захищати рідну землю, записавшись до лав територіальної оборони.
Разом з побратимами виконував завдання безпосередньо в районах ведення бойових дій, брав участь у відбитті ворога на Бахмутському напрямку, не даючи йому прорватися далі. У березні 2023 року, під час виконання поставленого завдання, боєць отримав поранення, від якого загинув на місці. Куля ворожого снайпера забрала життя патріота своєї країни, відважного воїна, відповідальної та щирої людини, яка досить багато зробила в своєму житті.

Він ніколи не залишався байдужим до чужої біди. Жив просто і гідно. Був мужнім і справедливим чоловіком, – згадують друзі Павла Михайловича.

Солдат Немна Павло Михайлович – приклад сміливості, рішучості та стійкості, виконання військового обов’язку з повною самовіддачею та відданості Батьківщині.
Поданий до нагородження державною нагородою – орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
Великі Лицарі в нашій пам’яті — продовжують спротив.
Джерело: Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України

Залиште свій коментар