Парк миру

Понад сто днів триває війна. Рушаться будинки, площі, майданчики, цілі міста. В Роздільній – більш-менш спокійно. Але емоційне виснаження людей зашкалює. Тому, аби не доводити свій стан до панічних атак, необхідно спрямувати його в необхідне русло.

Саме так і зробили активні  роздільнянці, висадивши цілу алею із молодих саджанців горіха та прибравши навколишню територію, що на тому боці міста. Це стало можливим за сприянням Почесного громадянина м. Роздільна Сергія Гриневецького, ініціативності Віталія Писаревського та гравців гандбольної команди «Збірна м. Роздільна», членів ГО «Спілка пасічників м. Роздільна» та працівників Центру надання адміністративних послуг Роздільнянської міської ради. Так, неподалік залізниці, поруч з вулицею Св. Інокентія, було висаджено сто саджанців горіха. Активно підтримали ініціативу Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, начальник управління ЖКГ Юрій Тесніков, в.о. директора КП «Роздільнянський міський водоканал» Станіслав Зубков та надали необхідну техніку для розчищення території.

Назву довго придумувати не довелося – Парк Миру, саме те, чого ми всі так очікуємо. Його територія досить велика. Наразі її вже розчищено, дерева прийнялись. Але на цьому наші активісти не зупиняються. Як зазначив начальник ЦНАПу Віталій Писаревський, на цій території планується облаштувати ще два спортивні майданчики – футбольногандбольний та волейбольний, де буде вирівняно поля, встановлено ворота та сітки, нанесено розмітку. А в майбутній перспективі – плануються ще й лавочки.

Створення додаткових ігрових майданчиків вкрай необхідне для дітей, що проживають на тому боці міста. Адже єдиним облаштованим місцем для дозвілля молоді – є спортивний майданчик біля Роздільнянської ЗОШ № 2.

– Вже давно мали на меті зробити щось корисне для дітлахів міста, які проживають по цей бік залізниці. Одразу в око впала сама ця територія, що має зручне розташування та велику площу. Поспілкувавшись з нашим земляком Сергієм Гриневецьким, обговоривши нюанси з місцевим керівництвом, отримали підтримку на втілення проєкту. Вдячний міськводоканалу, який допомагав обкошувати територію та вивозити сміття, якого тут було чимало. Наш гандболіст Дмитро Дудніченко виростив та надав саджанці горіха, які вже висадили. Сьогодні наша країна переживає страшні часи, але треба рухатися далі, планувати, розвиватися, адже ми обов’язково переможемо! Звідси і назва – «Парк Миру».

Під час нашої розмови Віталій Васильович відмітив прикрий факт, що не так багато місцевих, що проживають поруч, долучились до робіт з очищення території. Тож, закликаємо усіх охочих приєднатися до доброї справи. Але, якщо у вас немає такої можливості, то хоча б не смітити. Адже це робиться для дітей, з метою мотивації молоді до здорового способу життя , занять фізичною культурою і спортом. Давайте будемо гідними жителями Роздільної, розвивати її  та створювати комфортні умови для спільного проживання.

Наш кор.

Залиште свій коментар