Парафіяни Роздільнянського римо-католицького костелу відзначили своє храмове свято

У цьому році католики святкували Великдень на тиждень раніше ніж православні віряни – 9 квітня. А наступної неділі після Великодня відзначається Свято Божого Милосердя. Саме в цей день римо-католицька парафія у Роздільній відсвяткувала Храмове свято.

Тривалий час, перший ксьондз Ян Даргевич,  закріплений за Роздільною, шукав можливість для будівництва храму у місті, адже парафіянам на службу Божу доводилося їздити до м. Одеса. Спочатку було виділено земельну ділянку і богослужіння відбувались у тимчасовій капличці. Будівництво ж храму розпочалося у 2007 році. Господь змилостився над роздільнянськими парафіянами, саме тому й храм було названо на честь Свята Божого Милосердя.  А з 2016 року церковні меси проводились вже у новоспорудженій святині, будівництво якої продовжується й досі.

Минулої неділі в урочистому богослужінні, яке провів настоятель храму о. Юліус Хабиняк, зібралися місцеві парафіяни та гості міста. Неймовірну атмосферу під час Служби Божої своїм співом під звуки органу створили пані Марія Самуляк та Катерина Гончарук.

Милосердя — це не просто жалощі. Виявити милосердя також не означає позбавити когось заслуженого покарання. Ні, милосердя — це відповідь любові на страждання. Коли милосердя стикається зі стражданням, воно прагне полегшити його. Бог Отець настільки «багатий милосердям» (Еф 2, 4), що Павло називає Його «Отцем усякого милосердя і Богом усякої втіхи» (2Кор 1, 3).

Ісус — досконалий людський образ милосердя Отця. Коли Він зустрічає тих, хто страждає від голоду, Він їх годує. Коли Він зустрічає людину, яка страждає від фізичної хвороби, Він зцілює її.

 

 

 

Коментарі

Залиште свій коментар