Пам’яті земляка-Героя Юрія Осауленка

Сумна звістка знову накрила чорним крилом Роздільнянщину

Сьогодні, 28 липня, гідно, з почестями провели в останній путь нашого земляка, головного сержанта другого зенітного ракетного дивізіону, майстер-сержанта ОСАУЛЕНКА Юрія Володимировича.

Юрій поклав своє життя за свободу та незалежність нашої країни, за мирне небо над нашими головами, за Перемогу над рашистами, яку він побачить лише з небес.

Загинув військовослужбовець 25 липня 2023 року біля населеного пункту Кучерське Херсонської області внаслідок влучання ворожого БПЛА «Ланцет» під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

Зустрічала Героя на щиті вся Лиманська громада. Не вщухали сльози на очах рідних і близьких загиблого, бойових побратимів та знайомих, адже Юрій був гарною, щирою, світлою людиною. Настоятель Новоукраїнського храму Святого Різдва Богородиці Олег Свиридюк провів чин відспівування, а поховали воїна на місцевому кладовищи сел. Лиманське.

Нехай наша пам’ять буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував собою. Герої не вмирають!

Залиште свій коментар