Пам’яті земляка-Героя Віталія Єпішка

І знову Роздільнянська громада в жалобі, і знову «Пливе кача» пронизує душу і серце наскрізь, і знову рідні і близькі не можуть стримати сліз біля труни рідної людини, яка загинула від рук клятого ворога…

Відданий військовій службі, під час виконання бойового завдання на Донеччині, 17 січня 2023 року загинув наш земляк, солдат, житель м. Роздільна ЄПІШКО Віталій (1986 р.н.).

 

 

 

30 жовтня земляка-Героя гідно, з почестями зустрічали при в’їзді до Роздільної небайдужі мешканці міста. Біля будинку, де проживав загиблий, зібралися рідні, близькі, знайомі, аби висловити щирі співчуття та вшанувати пам’ять нашого земляка-Героя. Тут же відбувся чин відспівування Віталія. Серця роздільнянців оповиті гіркою втратою і скорботою. Героїчний вчинок земляка є найвищою мірою відданості та жертовності – він віддав найцінніше, що у нього було, – життя заради незалежності та свободи України та усіх нас.

Пам’ять про Віталія Єпішка назавжди залишиться в наших серцях і пам’яті, надихаючи нас продовжувати боротьбу за мир і свободу нашої країни. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Віталія. Вічна слава земляку-Герою! Герої не вмирають!

Залиште свій коментар