Пам’яті земляка-Героя Сергія Дмитрієва

Знову сумна звістка, що обпалює серце і нерви, що відгукується неймовірним болем у душі кожного. Важко і неможливо витримувати потік страшних втрат, які щораз не оминають нашу Роздільнянщину. Черговий Герой, самовіддано захищаючи рідну землю від клятого окупанта, світлим янголом злинув у небо, посіявши тугу і біль у серцях рідних та близьких…

26 лютого Роздільнянщина прощалася із земляком-Героєм, старшим сержантом-гранатометником, Сергієм Дмитрієвим.

 

Сергій виявив стійкість і мужність під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Берхівка Донецької області. Під час бойових дій 21 лютого отримав поранення не сумісне із життям.

 

З квітами та прапорами, на колінах, під пісню «Плине кача» та під сигнали вантажівок випала місія роздільнянцям зустрічати «на щиті» Сергія у рідному місті.

 

Поминальну панахиду за загиблим біля Роздільнянського Палацу культури відслужив настоятель Новоукраїнського храму Святого Різдва Богородиці Олег Свиридюк. Зі словами подяки рідним та шани хороброму воїну Сергію звернулись голова Роздільнянської РВА Сергій Приходько та Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

Не вщухали сльози на очах рідних і близьких загиблого, бойових побратимів та знайомих, адже Сергій був гарною, щирою, світлою людиною, мужнім воїном, який, не роздумуючи, став на захист своєї Батьківщини і заплатив за це найвищу ціну. Поховали Сергія на місцевому кладовищі.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з ними схиляємо голови в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали Батьківщину та кожного з нас!

Залиште свій коментар