Пам’яті земляка-Героя Руслана Спільчака

Сум та горе сколихнуло Роздільнянську громаду…

3 травня, перебуваючи в районі населеного пункту Чорнобаївка Херсонської області,  перестало битися серце військовослужбовця, старшого солдата, начальника електростанції відділення технічного обслуговування автомобілів, жителя м. Роздільна

СПІЛЬЧАКА Руслана Вікторовича (1987 р.н.)
У вівторок, 9 травня, вулицями міста роздільнянці зустрічали  земляка-Героя з квітами та прапорами.

 

З теплими словами про Руслана, випускника Роздільнянського ліцею №2, до присутніх звернулася директорка навчального закладу Лідія Букрєєва: «Русланчик, це наш шкільний син, випускник 2004 року, світлий, добрий, чемний, ввічливий, роботящий…Не віриться, що наші синочки відлітають журавликами у вічність. Їм ще жити й жити, народжувати синів і дочок, а сьогодні зустрічаємо їх на кругу і стелимо дорогу квітами. Ці варвари, нелюді забирають наших дітей, хай вони будуть прокляті на віки. А пам’ять про Руслана буде вічною, він буде в сузір’ї кращих випускників нашої школи».

Висловити вдячність рідним і близьким померлого та усім небайдужим, хто мав змогу розділити горе громади виступив голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко.

Схиливши голови в скорботі, роздільнянці  провели  Руслана в останню путь. Вічна пам’ять та слава кожному, хто віддав своє життя за Україну!

 

Залиште свій коментар