Пам’яті земляка-Героя Олександра ПОЛЕВІКА

Сумна звістка знову прийшла у Роздільнянську громаду…

19 травня, під час виконання військових обов’язків,  внаслідок хвороби перестало битися серце військовослужбовця, курсанта навчального взводу, навчальної роти, жителя м. Роздільна

ПОЛЕВІКА Олександра Олеговича (1989 р.н.)

Олександр зарекомендував себе зарекомендував себе з позитивної сторони. Добре виконував функціональні обов’язки та користувався авторитетом серед колег. Мав високий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення, намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі. На превеликий жаль, його життя обірвалося…

У вівторок, 23 травня, вулицями міста роздільнянці зустрічали  земляка-Героя з квітами та прапорами.

На майдані біля Палацу культури відбулося прощання із військовослужбовцем. Настоятель Новоукраїнського храму Святого Різдва Богородиці отець Олег (Свиридюк) провів чин відспівування.

  • Ми просимо Господа Бога, щоб Господь оселив Олександра у святих своїх небесних оселях, там де праведні спочивають. Наш захисник служив у 95 десантно-штурмовій бригаді на Житомирщині. Мені вона знайома ще з 2006 року. В ній служать хоробрі та відважні воїни. Серед них був і Олександр. Господь кожному дає певний відрізок життя, який людина повинна прожити на землі. Олександр пішов захищати країну, щоб ми могли з вами тут спокійно жити, працювати, водити дітей до школи. Вічна Слава Герою, –  та звернувся до присутніх отець Олег.

Схиливши голови, роздільнянці  провели  Олександра в останню путь. Вічна пам’ять та слава кожному, хто віддав своє життя за Україну!

 

Залиште свій коментар