Пам’яті земляка-Героя Олександра Гриценя

Чергова сумна звістка з фронту сколихнула мешканців Степанівської громади – у важкому бою за незалежність та суверенітет нашої держави загинув мешканець с. Яковлівка, молодший сержант

ГРИЦЕНЯ Олександр.

Нашому Герою, нашому захиснику відтепер навіки 29. У свої дуже молоді роки він вже був досвідченим воїном, боронив рідну землю у зоні проведення АТО (ООС).

З першого дня повномасштабного вторгнення рашистів на нашу землю Олександр, не вагаючись ні миті, добровільно став до лав наших захисників. Він розумів, що ворога треба зупиняти, щоб він не прийшов сюди, де батьки, де сестрички, де бабуся, яка завжди була надійним другом та помічником у житті.

Герой Олександр Гриценя, мужньо виконавши військовий обов’язок, відданий військовій присязі на вірність українському народові, загинув 6 лютого від ворожого мінометного та артилерійського обстрілів на Донецькому напрямку.

Завдяки таким бійцям, як Олександр, ми сьогодні живемо під мирним небом, до нас не ступила нога підлого ворога. І завдяки таким щирим патріотам неньки України ми зустрінемо нашу Перемогу.

Рветься серце від розуміння того, скільки наших захисників не зустрінуть цей омріяний день. На жаль, відтепер серед них і наш Сашко.

Схиливши голови в скорботі, всією громадою провели Героя в останню путь. Вічний спочинок Олександр Гриценя знайшов на Київському кладовищі в м. Роздільна. Висловлюємо найщиріші співчуття родині – батькам Тетяні та Миколі, сестричкам, бабусі Катерині, всім рідним та близьким, друзям та побратимам. Вічна пам’ять нашому Герою Олександру Грицені! Вічна слава кожному, хто віддав своє життя за Україну!

Залиште свій коментар