Пам’яті земляка-Героя Івана Барланицького

Сум та горе сколихнуло Лиманську громаду…

Ми знову змарніли та почорніли, знову невимовно стискає серце та болить душа за нашого Захисника, який побачить Перемогу тільки з небес…

22 березня, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України в районі населеного пункту Васюківка та Міньківка Донецької області, загинув розвідник-кулеметник, наш земляк, житель с. Кучурган

Барланицький Іван Віталійович (1995 р.н.)

За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Був добре підготовленим, мав високий рівень мотивації до військової служби та дисципліни. Проявив себе досвідченним військовослужбовцем, з глибоким почуттям відповідальності за результати своєї роботи, користувався авторитетом серед побратимів. Показував приклад зразкового виконання військового обов’язку. Завжди був ввічливим та чуйним до оточуючих. Не пасував перед труднощами, допомагав товаришам по службі вирішувати службові та особисті питання. До останнього залишився вірний військовій присязі та українському народові.

У понеділок, 27 березня, земляка-Героя зустрічали у рідному с. Кучурган. Місцеві мешканці з прапорами та квітами рухались поминальною ходою селом, проводжаючи свого земляка в останню путь. У місцевому храмі відбувся чин відспівування за загиблим воїном. Слова скорботи та великої шани рідним та близьким висловила директорка Кучурганської школи ім. П.М. Каплуна Лариса Пашура. Мати втратила сина, сестри та брат – брата, а Лиманська громада – гідного  земляка та справжнього патріота. Поховали захисника на місцевому кладовищі.

Царство небесне і вічна слава Герою, який віддав життя за незалежність своєї Батьківщини! Спочивай з миром, наш Захисник!

Залиште свій коментар