Пам’яті земляка-Героя Дениса Кучеренка

Сумна звістка прийшла в Степанівську громаду – нещадна та неймовірно жорстока війна забрала життя нашого земляка, нашого захисника, розвідника розвідувального взводу, жителя Степанівки

КУЧЕРЕНКА Дениса Денисовича (1990 р.н.).

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну, її свободу та незалежність Денис загинув 9 серпня в районі с. Понятівка Херсонської області.

Небайдужі мешканці Роздільнянщини гідно, з почестями зустрічали Героя «на щиті» 14 серпня у с. Кучурган (біля ринку). Далі колона рухалася в бік с. Степанівка, де о 12.00 відбувся чин відспівування та поховання загиблого. В останню путь земляка­Героя проводжали жителі Степанівської громади, побратими, друзі та близькі загиблого.

­ – Знов до нас прийшла сумна звістка. Ми втратили ще одного захисника, розвідника, нашого героя, нашого земляка Дениса. Він був щирим, працьовитим, позитивним. Багато побратимів приїхало, щоб провести в останню путь Дениса. Ми висловлюємо найщиріші слова співчуття родині, друзям, побратимам, бо, дійсно, втратили Героя. Цінуйте, будь ласка, життя, єднайтеся, допомагайте Збройним Силам України, адже ми з вами є тилом. Давайте визначати пріоритети у житті, цінувати і пам’ятати про тих наших воїнів­Героїв, які втратили найцінніше – життя, і серед них наш Денис. Завдяки хлопцям, які сьогодні стоять на передовій, ми з вами можемо жити, можемо любити, наші діти можуть ходити до школи… Будемо цінувати всіх наших Героїв – значить будемо жити під мирним небом України! – зазначила у своєму виступі Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Як зазначила директорка Степанівського ОЗЗСО Марія Загребельна, вчителі пам’ятають Дениса простим, звичайним, добрим, усміхненим, відкритим хлопцем. Він залишив життя надто рано… Недожив, недолюбив, недобудував, недопланував… Пам’ять про Дениса назавжди залишиться в школі, в класі, за тією партою, де він сидів…

­ – Ми, його побратими, знаємо Дениса, як сміливого, чуйного, з твердим характером, з міцним життєвим стрижнем, сильним духом, готовим поділитися всім, що у нього було, з ближнім. Усі свої проблеми, труднощі він тримав у собі, ніколи нікому не показував, що чимось занепокоєний. Загинув Денис героїчно, смертю хоробрих під час виконання бойового завдання, рятуючи від смерті багатьох своїх побратимів. Від міністерства оборони України за підписом міністра оборони Олексія Резнікова за відданість справі, за великий внесок у розвиток підрозділу та його боєздатності, за добрий приклад для військових нашого підрозділу Дениса Кучеренка нагороджено нагрудним знаком «Знак пошани». Це нагорода за минулі досягнення. І за свій останній подвиг на Дениса теж очікує нагорода. А в нашій пам’яті він назавжди залишиться усміхненим хлопцем з великим серцем та міцними кулаками, ­ – поділився спогадами про загиблого Героя його побратим.

Герої не вмирають! Вони поповнюють лави небесного війська і вічно живуть у нашій вдячній пам’яті. Честь і слава нашому воїну! Щирі співчуття рідним і близьким, друзям і побратимам. Світла пам’ять загиблому!

 

Із сумом – Степанівський сільський голова Наталія Бараненко,

депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської СТГ

Залиште свій коментар