Пам’яті товариша та колеги Костянтина Мельниченка

НА СТАДІОНІ сел. Лиманське 19 вересня відбулася футбольна зустріч, присвячена пам’яті ветерана органів внутрішніх справ Костянтина Мельниченка. Такі футбольні зустрічі традиційно проводяться на рідному стадіоні Костянтина, який ще з дитинства тренувався та грав за улюблену команду.

На футбольне поле вийшли помірятися силами місцеві жителі – ветерани футболу та працівники Роздільнянського районного відділу поліції. З привітальним словом перед учасниками змагань виступила вдова Костянтина – Олена Мельниченко, яка подякувала всім спортсменам, які приїхали віддати данину пам’яті чоловіку, побажала всім успіхів у грі і перемоги найсильнішим. До привітального слова також долучився начальник Роздільнянського районного відділу поліції Вячеслав Маковій, який побажав всім міцного здоров’я, витримки та оптимізму.

На полі відбувалась запекла та видовищна боротьба між суперниками. За результатами гри місцеві футболісти виявилися сильнішими та вибороли перемогу з рахунком 3:1. Команда переможців з рук Олени Мельниченко отримала Кубок.

По завершенню гри всі присутні зібрались за поминальним столом, аби вкотре згадати про товариша та колегу Костянтина Мельниченка.

Роздільнянський районний відділ поліції

Залиште свій коментар