Пам’яті Героя Леоніда Фіжделюка

Ще один наш земляк став до Небесного Війська – у боротьбі за неньку-Україну загинув уродженець Павлівки Степанівської сільської ради Леонід Фіжделюк. Закінчивши місцеву школу, Леонід почав будувати самостійне життя, одружився та переїхав до м. Запоріжжя, де і проживав до початку війни.
Він був із тих Українців, яких не треба було призивати до лав Збройний сил, – Леонід пішов добровольцем із перших днів війни, бо не уявляв, як може побути інакше. Цей справжній чоловік сміливо став на захист Батьківщини для того, щоб його найдорожчі – дружина, донечки, матір, всі рідні – почувалися захищеними, щоб ми з вами жили під мирним небом, щоб відігнати ненависного окупанта подалі від вільної та незалежної України.
Не встиг… Трагічна смерть застала Леоніда під час першого ракетного обстрілу Яворівського військового полігону на Львівщині 13 березня. І лише зараз вдалося встановити особу нашого Героя. Тоді рашистами по центру миротворчості та безпеки було випущено більше 30 ракет.
Втирає сльози матір, яка своїм прикладом та життєвою мудрістю виховала такого відповідального, працьовитого, сміливого сина, нашого Героя.
Овдовіла дружина Наталія, з якою у щасливому шлюбі прожили майже 30 років. У любові та злагоді виховували двох красунь-донечок Марію та Олександру. Осиротіли дівчатка… Але татова любов оберігатиме їх з неба, з МИРНОГО українського неба, і посилатиме їм щасливу долю.
Із сумом згадують Героя мешканці рідного села, однокласники, з якими разом зростали, навчались, з якими були прожиті щасливі роки дитинства та юності.
Леонід назавжди залишиться у пам’яті вдячних односельців, бо Герої не вмирають!
Наш кор

Залиште свій коментар