Пам’яті Галини Самсонової

17 вересня минає 5 років, як перестало битися серце нашої дорогої матусі, бабусі, прабабусі

САМСОНОВОЇ Галини Степанівни.

Бог забрав її із земного життя, а нам залишив у серцях біль непоправної втрати, смуток та добру світлу пам’ять про неї. Ти була для нас надійною опорою, мудрим порадником, чудовою мамою та найкращою бабусею. Все своє життя підтримувала та турбувалася про всіх нас. Дякуємо тобі, наша люба, за життя, яке дала нам, за материнську ласку та любов. Низько вклоняємося перед твоєю світлою пам’яттю, яка завжди житиме в наших серцях. Нехай свята земля береже твій сон, а Господь дарує Царство Небесне.

Вічно сумуючі діти, онуки, правнуки

Редакція газети «Вперед» сумує разом з рідними Галини Степанівни. Вона була активною дописувачкою нашого часопису, небайдужою громадянкою Роздільної. Ми неодноразово друкували на своїх шпальтах і прозу, і вірші покійної. Для нащадків вона залишила багато настанов друкованим словом. Вічна пам’ять шанованій людині Роздільнянщини!

Коментарі

  • Андрей

    Все расписано достаточно подробно. Для пополнения депозита и вывода средств доступны карты банка, WebMoney, Neteller, Skrill, мобильный платёж (SMS), Boleto, Monetix Wallet, Piastrix, CEP Bank, Loterica, криптовалюта Ethereum, Bitcoin и другие платежные инструменты. Интернет-казино vavada мобильная адаптировано под любые мобильные устройства. При этом неважно на какой платформе Ваш смартфон — будь то iOS или Android.

Залиште свій коментар