Пам’ятаємо і шануємо загиблих українців під час війни з рф

Загальнонаціональна хвилина  мовчання, відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського №143/2022, проводитиметься щодня о 9:00, її будуть оголошувати у всіх засобах масової інформації.


Читайте також: Щоранку о 9.00 – хвилина мовчання за загиблими


Сьогодні , 17 березня, перший день як вся Україна  вшановує спільною хвилиною мовчання загиблих земляків у війні з російським окупантом. В Роздільній повідомлення про загальнонаціональну скорботу та пам’ять в цей час пролунало у місцевому парку й надалі щодня там лунатиме. Прозвучала відома та символічна для всіх українців  «Пливе кача».

З болем в ці хвилини згадали втрати нашої країни: військових, добровольців, дітей, дорослих, людей похилого віку, життя яких обірвалося через загарбницьке, нічим невиправдане повномасштабне вторгнення військ рф на територію неньки України.

Військовослужбовці Роздільнянщини вшанували загиблих побратимів та жертв серед цивільного населення у місцях дислокації. Нагадаємо, що Роздільнянщина також вже має болючі втрати у цій війні.


Читайте також: Вічна слава нашим Героям-землякам


Крім того, в усіх організаціях,  установах та підприємствах Роздільнянського району о 9.00  відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими українцями. Ми не маємо права забувати про звірства російських окупантів та відібрані життя наших земляків, воєнні злочини проти людяності від загарбників.

Україна мужньо  бореться вже 22 день. ЗСУ, Нацполіція, СБУ та Тероборона сумлінно виконують завдання по захисту держави. Люди протестують проти військ рф у населених пунктах, куди ті вторглися, навіть не маючи зброї, виключно з патріотичних почуттів та мужності. Тож, все буде Україна! Слава нації! Смерть ворогам!

…І вічна пам’ять тим, чиє життя обірвалося. Людські втрати та біль їхніх рідних нічим не притлумити, залишається лише надія, що загиблі  відійшли у кращий світ.

Залиште свій коментар