Ордени «За мужність» – відважним воїнам

МИНУЛОЇ середи в актовій залі міської ради відбулося посмертне нагородження земляків-Героїв, які загинули під час війни з росією за свободу та незалежність рідної країни. Тут зібралися рідні та близькі наших відважних воїнів, керівництво міста, громадськість, щоб віддати данину пам’яті нашим хлопцям, які поповнили лави Небесного війська.

 

Указом Президента України від 24 серпня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений житель с. Парканці, старший сержант, стрілець-зенітник зенітного ракетного взводу Владислав Михайлович Неізвєстних (1992 р.н.). Загинув Владислав 3 березня під час виконання бойових завдань у районі населеного пункту Дубове-Василівка Донецької області. У результаті мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям. Нагороду дружині загиблого Оксані вручив міський голова Валерій Шовкалюк.

Указом Президента України від 24 серпня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений житель с. Кам’янка, військовослужбовець, солдат Сергій Вікторович Хмелевський. Коли біда прийшла в Україну, Сергій, не вагаючись, пішов на передову. Відважний боєць не ховався за спинипобратимів, мужньо захищав рідну землю від ворога і понад усе бажав миру Україні та найшвидшого повернення додому. Але не
судилося… Біля м. Бахмут Донецької області, виконуючи бойове завдання за призначенням, у ході ведення
бойових дій, Сергій отримав поранення, несумісне з життям. Нагороду за сина отримала мати Сергія Марія
Миколаївна.

Указом Президента України від 24 серпня 2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений
житель м. Роздільна, старший сержант-гранатометник Сергій Володимирович Дмитрієв (1983 р.н.).
Під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із гарантування безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії, Сергій загинув 21 лютого у районі населеного пункту Берхівка Донецької області, виявивши стійкість і мужність. Під час бойових дій він отримав поранення, несумісні з життям. Нагороду вручили дружині загиблого Наталії та донці Єлизаветі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх наших земляків, які загинули у війні із росією. Також цього дня лунали слова підтримки рідним і близьким загиблих Героїв та побажання, яке об’єднує усіх українців, – Перемоги та мирного неба нашій прекрасній країні. Світла пам’ять усім, хто поклав своє життя на вівтар нашої Перемоги над рашистами.
Наш кор.

Залиште свій коментар