ООН ПРОГНОЗУЄ НАЙСПЕКОТНІШЕ ДЕСЯТИРІЧЧЯ В ІСТОРІЇ

Всесвітня метеорологічна організація ООН (WMO) заявляє, що нинішнє десятиліття може стати найспекотнішим за всю історію. Про це повідомляє  телеканал “Прямий”, з посиланням на Deutsche Welle.

“Ми не на шляху до досягнення цілей Паризької угоди. Якщо ми зараз не вживатимемо термінових заходів щодо клімату, то ми рухатимемося до підвищення температури більш ніж на три градуси до кінця століття”, – заявив генеральний секретар організації Петтері Таалас.

За даними WMО, станом на кінець жовтня середня світова температура була на 1,1 градуса за Цельсієм вищою, ніж у кінці доіндустріальної епохи наприкінці 18 століття. Тож 2019 рік стане другим чи третім найгарячішим роком за весь час спостережень.

Організація також підтвердила, що минулого року концентрація вуглекислого газу в атмосфері досягла рекордного рівня і продовжує зростати цього року.

За даними ООН, до кінця поточного сторіччя середня світова температура повітря може збільшитися на 3,4 градуса Цельсія.

Також “Прямий” повідомляв, що майже 600 вчених із 17 країн вирушили в експедицію до Арктики, щоб вивчити зміни клімату. Вартість проєкту становить 140 млн євро.

Джерело: телеканал “Прямий”

Залиште свій коментар