Олександру Голоті вручили сертифікат на двухкімнатну квартиру в Роздільній

Ще одна дитина з числа дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримала власне житло. Олександр Голота 1996 р.н. в присутності найближчої рідні отримав сертифікат на квартиру, який вручив йому голова райдержадміністрації Сергій Приходько. 

Олександр Олександрович проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України на території проведення антитерористичної операції та отримав статус учасника бойових дій.

Наразі він працює та нещодавно створив власну сім’ю. Йому та дружині голова РДА Сергій Приходько побажав всіляких гараздів та гарного проживання в придбаному за державний кошт, відповідно програми, житлі. Зазначимо, що це двухкімнатна квартира в Роздільній. Також Сергій Миколайович вручив символічний подарунок.

Взяли участь в церемонії з представників влади начальник управління соціального захисту населення РДА Лариса Знахарук та Виноградарський сільський голова Сергій Бурлаченко, де до цього часу проживав Олександр Голота.

Зауважимо, що в Роздільнянському районі на квартирному обліку перебуває 105 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, віком від 16 до 23 років.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в 2019 році виділено грошову компенсацію 10 дітям-сиротам, дітей, позбавленим батьківського піклування та осіб з їх числа, віком від 16 до 23 років, в сумі 3 519 120 тис. грн.

На кожну дитину було відкрито спеціальний рахунок в АТ «Ощадбанк», на який перераховані кошти в сумі 351, 912 тис. грн., що є граничною вартістю на придбання житла.

Протягом 2020 року  були придбанні один будинок сімейного типу в м. Роздільна та 8 квартир на території Одеської області на суму 4 383 980 грн.

Залиште свій коментар