Огляд тижневих новин Роздільнянської МТГ за 8-12 квітня

Новий робочий тиждень – досягнення та завдання

8 квітня в залі засідань Роздільнянської міської ради очільник громади Валерій Шовкалюк провів щотижневу апаратну нараду, яку розпочали з приємних новин. За підсумками обласних спортивних ігор «Рухайся до перемоги» на підтримку Збройних Сил України у 2023 році Роздільнянська громада посіла І місце.
Міський голова привітав та передав кубок, грамоти, подяки, спортивний інвентар фахівцям, а саме: начальнику відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради Тетяні Шайдук, начальнику відділу з організації та проведення спортивно-масових заходів Роздільнянського стадіону “Спартак” Володимиру Зіміну, директору Роздільнянського стадіону «Спартак» Ігорю Піньковському, інструкторам зі спорту Роздільнянського стадіону «Спартак» Олександру Букрєєву та Георгію Новаченку, тренеру збірної команди Роздільнянської міської громади з гандболу Віталію Писаревському.
Також у ході апаратної наради обговорили важливі питання соціально-економічного напрямку, інфраструктури, благоустрою території громади (триває підтримка щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»), функціонування закладів освіти, стан мобілізаційної роботи в громаді та розширення існуючих партнерств для сприяння розвитку громади.
По завершенню апаратної наради міський голова надав доручення посадовцям та керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх повноважень.

Матері загиблого Героя Роздільнянщини передали
посмертну нагороду «За мужність»


Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено нашого Героя Артема Огороднікова. Нагрудний знак та посвідчення, підписане Президентом України (Указ від 1 вересня 2023 року № 550) у приміщенні Єреміївського старостату передали матері Галині Олександрівні очільник громади Валерій Шовкалюк, спільно з начальником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Олександром Бірюком у присутності старости округу Сергія Турчука та знайомих.⠀
Орден «За мужність» – державна нагорода України, яка видається при виконанні військового, службового, громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.
«Знаю, що жодні слова не зможуть полегшити горе родині, бо втрата сина – це невимовний біль, який залишиться назавжди. Для нас Артем назавжди – Герой, який віддав найцінніше за Україну – життя. Вічна шана воїну», – промовив Валерій Шовкалюк.
Артем Огородніков – військовослужбовець, 1991 року народження, навідник 3-го парашутно-десантної роти 1-го парашутно-десантного батальйону, мешканець села Бринівка. Загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.
Вічна пам’ять загиблим захисникам України. Герої не вмирають, доки ми пам’ятаємо про їх історію та подвиги.

Ініціатива відновлення екологічної рівноваги в Новоукраїнці

За ініціативи Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, за підтримки міської ради, старости Новоукраїнського старостинського округу Олександра Ромбельського, із залученням техніки ТОВ «Прогресдорбуд», головного інженера підприємства Станіслава Ченчика та за участі КП «Мрія» виконані роботи щодо впорядкування, рекультивації та приведення у належний санітарний стан сміттєзвалища села Новоукраїнка.
Однією з ключових переваг такого ініціативного кроку є поліпшення якості повітря та навколишнього середовища в цілому. Зменшення кількості сміттєвих відходів сприяє зменшенню негативного впливу на здоров’я мешканців та довкілля. Крім того, рекультивація земельних ділянок, які раніше використовувалися як сміттєзвалище, сприяє відновленню біорізноманіття та збереженню природних ресурсів.
Зазначені роботи в такому обсязі були проведені вперше за останнє десятиріччя. Сподіваємось, що даний проєкт сприятиме формуванню відповідального ставлення до довкілля та підвищить екологічну свідомість громадян. Було зроблено важливий крок для покращення якості життя громади та збереження навколишнього середовища.

Для підрозділу Збройних Сил України передали транспортний засіб


Підтримка військових триває. 9 квітня за ініціативи КП «Роздільнатеплокомуненерго» та за підтримки Роздільнянської міської ради було передано автомобіль марки Mitsubishi L 200 для однієї з частин протиповітряної оборони Одеської області.
Автівка відповідає потребам, повнопривідна та має високу прохідність, підготовлена для потреб військових, проведено повне технічне обслуговування.

Джерело: Роздільнянська МТГ

Залиште свій коментар