Одразу двоє пологів за ніч прийняли медики Центру ЕМДіМК в районах нашої області

✌🏻🤱Одразу двоє пологів за ніч прийняли медики Центру ЕМДіМК в районах нашої області. Про це повідомили на сторінці Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Одеської області у Фейсбук.
☝🏻🍼Перші – у Роздільнянському районі. Тут із допомогою бригади №257 на чолі з фельдшеркою Онисівою Оленою Олегівною та водієм Базько Валерієм Миколайовичем
народився хлопчик. Після чого його з мамою було госпіталізовано до Роздільнянської ЦРЛ.
✌🏻🍼Другий виклик надійшов до села Оріхівка Болградського району. На місце була направлена бригада №297 у складі фельдшерів Олександра Тошкіна і Діани Мінкової, а також водія Віталія Караянева. Активна фаза пологів розпочалася вже під час госпіталізації, тож медики допомогли хлопчикові з’явитися на світ прямо в авто швидкої. І тільки після стабілізації стану матері та дитини госпіталізація до Ізмаїльської міської лікарні була продовжена.
🙏📰Шановні наші читачі!
Ми часто розповідаємо про наших вправних співробітників, які приймають пологи вдома або в машинах ЕМД, і завжди наголошуємо, що це великий ризик для життя породіллі та дитинки. 📢Ми робимо це для того, щоб убезпечити майбутніх батьків від небажаного ризику і переконати їх заздалегідь звертатися до лікувальних закладів, відповідально вести свою вагітність і слідувати рекомендаціям лікаря.
✅Будьте свідомі, готуючись стати батьками, і зробіть усе можливе, щоб малюк з’явився на світ у безпечних умовах із командою професіоналів поряд.🙏🚑

Залиште свій коментар