Одні – дбають, інші – ламають, Роздільна

Цього року, в порівнянні із минулими роками, за рахунок коштів міського бюджету була придбана штучна новорічна ялинка, яка прикрашає центр м. Роздільна. Напередодні новорічних свят відбулось її урочисте відкриття. Усі мешканці нашого міста та району любуються новорічною красунею, її оздобленням, пухнастістю та симетрією. Стала вона до вподоби й дітям, яких хотілося вразити в першу чергу. Мета придбання саме штучної ялинки полягає не лише в тому, щоб не вирубувати зелені насадження, а й щоб підкреслити статус нашого улюбленого міста, тим паче, що розташована новорічна красуня по вулиці під назвою Європейська.

Але з’ясувалося, що не всі вміють цінувати добрі наміри… Так, нещодавно деякі «добродії» вирішили, що це занадто красиво для нашого міста, та «полагодили» ялинку на свій смак, пошкодивши огорожу навколо новорічної красуні. Крім того, іншим (а можливо й тим самим) став не до вподоби паркан, яким нещодавно була огороджена загальноосвітня школа № 2, і вони проломили декілька секцій (матеріали справи по цих випадках знаходяться на розгляді у правоохоронних органів).

20170112_101608

Прикро констатувати такі факти, адже ми і так живемо не в прості часи, коли негативу більше, ніж радості. Хочеться, щоб кожен з нас не руйнував хоча б ту крихту позитивних емоцій, цінував те, що нас оточує, та був гідним, цивілізованим громадянином свого міста, району, області, країни.

Наш кор.

Залиште свій коментар