Одещина продовжує допомагати у відбудові Херсонщини у рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч»

🔷️В рамках реалізації проєкту Офісу Президента України «Пліч-о-Пліч» Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації, як представник області патрону здійснює відбудову пошкоджених об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури в деокупованих населених пунктах Херсонської області.
🔹️Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 11 житлових будинках та тривають роботи ще по
7 житлових будинках.
🔹️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 7 житлових будинках та тривають роботи по
4 житлових будинках.
🔹️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі та вікон по 10 житлових будинках та укладені договори на роботи по відновленню ще 3 будинків.
✔️Нагадаємо, що кількість об’єктів у підшефних Одещині громадах, де проведено обстеження для відновлення складає:
– село Новодмитрівка – обстежено 68 житлових будинків;
– село Благодатне – обстежено 80 житлових будинків та 4 об’єкти соціальної інфраструктури;
село Киселівка – обстежено 114 житлових будинків та 4 об’єкти соціальної інфраструктури.
Загальна кількість пошкоджених об’єктів складає 270, з яких 14 об’єктів житлової інфраструктури відновлено власниками за власні кошти, тобто загальна кількість об’єктів для відновлення 257.
Під час обстеження складено 257 дефектних актів. За складеними дефектними актам та наявними експертними звітами орієнтовна вартість відновлення – 238,208 млн. грн, з яких сума на капітальні ремонти об’єктів соціальної інфраструктури складає 196,440 млн. грн.
Одеською ОВА перераховано за рахунок субвенції до Херсонської ОВА 20 млн. грн, а саме: 4,5 млн. грн на Великоолександрівську селищну раду: 15,5 млн. грн на Чорнобаївську сільську раду.
Разом відбудуємо!🤝🇺🇦

Залиште свій коментар