Одещина представляє туристичні маршрути на міжнародній виставці

Одеська область представляє найкращі туристичні маршрути на міжнародній виставці UITM

Одеська область презентує свої найпривабливіші туристичні маршрути на міжнародній виставці UITM у Києві. Гості експозиції мають нагоду дізнатися про найкращі атракції регіону та локальні культурні заходи – фестивалі, концерти, тури. Про це повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської облдержадміністрації Олександр Шека.

«Протягом трьох днів ми будемо знайомити гостей виставки з привабливими туристичними маршрутами нашої області. Зокрема, запрошуємо гостей відвідати резиденцію Святого Миколая та етно-фестиваль «Квітка папороті» у Савранському районі, побувати на місці розкопок античного міста та поринути у світ лицарських турнірів у промо-турі «Антична Тіра», а також насолодитися смаколиками та національними стравами під час гастрономічних фестивалів», — зазначив Олександр Шека.
У заході беруть участь понад 120 учасників. Серед них туристичні компанії, транспортні агенції, облдержадміністрації, туроператори, профільні асоціації та об’єднання.

Під час виставки представники туристичної галузі мають можливість обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами щодо привабливості туристичних маршрутів та збільшення потоку гостей протягом року.

Зазначимо, міжнародна виставка UITM є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку загалом, та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. У грудні 2017 року очільник області ініціював внесення Аккерманської фортеці у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Робоча група вже затвердила номінаційну заявку, де аргументується світова цінність, автентичність, а також відповідність пам’ятки трьом критеріям ЮНЕСКО.

Залиште свій коментар