Обласні спортивні ігри Одещини 2023 року фінішували

Останніми у фінальних змаганнях серед міських і селищних громад області зіграли футзалісти Овідіополя, Березівки, Роздільної та Сарати. У палаці спорту імені Віктора Дукова було дуже гаряче. Кожна команда бажала перемогти і через це емоції зашкалювали.

Наша команда – більш молодіжна, ніж доросла. Звідси недостатність досвіду у змаганнях з сильним суперником. У першій грі з Саратою, програючи 0:3, але доклавши максимум зусиль, наша команда зуміла переламати хід гри і перемогти з рахунком 7:5. Друга гра з досвідченими овідіопольцями закінчилася перемогою господарів – 4:3. Команду Березівки роздільнянці перемогли з рахунком 9:2.

У підсумку змагання закінчились перемогою овідіопольців. Роздільна посіла друге місце, Сарата – третє місце, Березівка – четверте місце.

До складу срібних призерів обласних спортивних ігор Одещини увійшли: Максим Подгородецький (граючий тренер), Максим Попов (граючий тренер), Артем Секрет, Костянтин Піньковський, Григорій Колесник, Євген Савінський (нагороджений як кращий гравець змагань), Сергій Поянов, Володимир Сташевський, Володимир Бузюк, Влад Савінський, Віктор Ключников, Влад Філімоненко. Представник команди – Володимир Зімін.

Нагородження проводили голова оргкомітету, голова ОТО ВФСТ «Колос» Тетяна Федоренкова та президент АСФОО Володимир Копяк. Призери нагороджені кубками, медалями і грамотами. Нагороду отримав і наш арбітр Олександр Шагамага.

Команда роздільнянців дякує за небайдужість групі підтримки, на чолі з Ігорем Піньковським, Анатолієм Кулаковим, Олександром Філімоненком та Андрієм Савінським.

Володимир Зімін,
начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар