Новоукраїнський сільський голова Володимир Драган пішов з посади

На рахунку – чимало добрих справ

У селі Новоукраїнка через поганий стан здоров’я був вимушений залишити посаду Новоукраїнський сільський голова В.М. Драган.

Останній місяць він знаходився на лікарняному, двічі лежав у лікарні. Стало відомо, що через постійну нервовість на посаді у Володимира Михайловича критично підвищився рівень цукру в крові, він постійно відчував напади підвищення кров’яного тиску. Врахувавши велику завантаженість на посаді сільського голови, нервовість роботи, лікарі наполегливо рекомендували В.М. Драгану полишити цю тяжку роботу.

Враховуючи величезну кількість нагальних проблемних питань у селі, зокрема спричинених децентралізацією, Володимир Михайлович зважив, що стан здоров’я більше не дозволяє йому знаходити ефективні методи розв’язання цих складнощів і прийняв мудре рішення про необхідність піти з посади.

Володимир Михайлович Драган був обраний на посаду Новоукраїнського сільського голови в 2016 році. За такий короткий строк встиг зробити багато добрих справ. Неможливо не відзначити такі значні для села речі, як ремонт водогону, встановлення освітлення, постійна підтримка церкви, організація свят, Храму села, організація привітань шкіл, дітей; за його участі відкрито перший в Новоукраїнці великий дитячий майданчик. Досягнення Володимира Михайловича на посаді сільського голови можна дуже довго перераховувати.

Мешканці села Новоукраїнка щиро вдячні Володимиру Михайловичу за сумлінне виконання своїх обов’язків на посаді сільського голови. А зараз бажають йому міцного здоров’я та довгих років життя!

Новоукраїнська сільська громада

Фото з вільних джерел

 

Залиште свій коментар