Новоукраїнський НВК відчинив двері для дошкільнят

4 травня 2018 року в с. Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області відбулася урочиста церемонія відкриття додаткової групи для дошкільнят при місцевій школі, яку було заздалегідь перепрофільовано у навчально-виховний комплекс районною радою. Група розрахована на 24 дитини.   

Урочистий захід зібрав разом  представників влади району, сільського органу місцевого самоврядування, колектив Новоукраїнського НВК на чолі з В.Я. Кербалем, вихованців закладу, дошкільнят, їхніх батьків та багатьох інших. Адже подія – дійсно важлива та очікувана місцевими жителями, бо ж дитсадочка у селі не було довгий час.

В умовах сьогодення рішення створювати НВК на базі шкіл – досить оптимальне і практикується не перший рік на теренах Роздільнянщини. Вже успішно працюють Єреміївський та Буцинівський НВК, на черзі – створення НВК в с. Старостине. Та повернімося до Новоукраїнки, де свято пройшло в досить теплій та привітній атмосфері. Лунало чимало слів вдячності за проведену роботу на адресу районної та сільської рад, школи, батьків, будівельників, усіх, хто доклав зусиль для забезпечення новоукраїнської малечі дошкільною освітою і створенню відповідних умов.


Більше інформації у друкованій версії газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар