Новорічна ялинка, мультфільми, подарунки, Одеса

Добігає кінця рік. Дітвора з великою любов’ю очікує новорічних яскравих дарунків від дорослих та всіх, хто відповідає за щасливе дитинство. Губернаторська ялинка, як завжди відбулась у театрі музичної комедії ім. М. Водяного. Багато дітвори приїхало з різних районів. Всі змінилися за рік, подорослішали і за багато років звикли спілкуватися між собою: районами, селами, родинами. Цікавим в історії ялинки є те, що дітки, які виросли і вже стали самі батьками, за старою звичкою приходять до театру музкомедії сфотографуватись біля ялинки у фойє та просто поспілкуватись.

Цьогорічні організатори намагались створити новий незвичний формат свята. На сцені ведучі вразили всіх своєю майстерністю і були на рівних: хлопчик-школяр і відома журналістка були ніби одним цілим. Лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» виконав декілька композицій. Неповторний Олег Скрипка закохав у себе не лише дітвору, а й дорослих. Віртуоз, музикант, який закладає в свої твори багато любові, глибоких, змістовних, гарних речей, неповторну музику. Вразив і тим,що написав музику до мультфільму “Щедрик”, який був до вподоби присутнім.

олег скрипка фото

Діти стали учасниками відкриття ІІІ Міжнародного дитячого кінофестивалю “Next”, де було оголошено склад юного журі – школярів з різних регіонів України, які будуть оцінювати стрічки, представлені у коротких і довгих метрах перегляду. Був представлений проект “Жовтий автобус”, який дасть можливість багатьом діткам розвивати свої творчі здібності акторської гри, створювати сюжети та писати цікаві змістовні оповідання, які можуть бути покладені в основу фільмів. Було цікавим почути і те, що сама автор проекту почала подорожі з прифронтової зони.

Діток вітала т.в.о. губернатора області Соломія Бобровська. Проста, молода, дуже лагідна, вона говорила як не поважна тітонька серйозним голосом, а лагідним, приємним, ніби була знайома з усіма і така своя, проста і рідна.Дуже цікавим був і приїзд гостей з інших країн. Вразив мультфільм широкого екрану “Микита Кожум’яка”. Перегляд пройшов на одному подиху. Історія родини, яка виховувала відважних синів, що боронили свою землю від казкового дракона, була повчальною. Герої допомагали один одному попри всі негаразди, і кожен з юних глядачів переживав за все, що відбувалося на екрані.

Кульмінацією стали солодкі подарунки, книжки з різдвяними історіями.Дякуємо всім, хто багато днів переживав, організовував та сумлінно працював. Щиро вдячні Євгенію Кіріяку за не по дитячому серйозну роботу, яку він виконав на відмінно.

Олександра Мунтян, Олена Санду, Маргарита Авраменко, смт Лиманське.

губернаторська ялинка одеса

одеса губернаторська ялинка

одеса губернаторська ялинка

 

Залиште свій коментар