Новим очільником Одеської ОДА призначено Максима Куцого

Президент Володимир Зеленський призначив Максима Куцого головою Одеської обласної державної адміністрації.  Про це йдеться в указі Глави держави №746/2019 від 11 жовтня, передає УНН.

“Призначити Куцого Максима Васильовича головою Одеської обласної державної адміністрації”, – сказано в указі.

Попереднім указом Президент увільнив Світлану Шаталову від тимчасового виконання обов’язків голови Одеської обласної державної адміністрації.

Відзначимо, 9 жовтня Кабмін погодив призначення на посаду голови Одеської ОДА Максима Куцого.

Декілька місяців тому президент влаштував голосування за нового голову ОДА на своїй сторінці в Facebоok, де Куций набрав найменше голосів, – повідомляється на сайті “Рубрика”. На запитання журналістів на пресмарафоні відповів, що Куций є найбільш “чистим” і не “зашкваренним” кандидатом.

Що наразі відомо про Максима Куцого:

  • згідно з декларацією, майбутній губернатор одружений і виховує сина. Його дохід за минулий рік склав 3,7 млн ​​грн, в тому числі майже 2 млн – від підприємницької діяльності. Дохід дружини Куцого склав 865 тисяч грн;
  • сім’я має дві квартири площею 61,8 і 70,5 кв. м в Києві і земельну ділянку площею 1200 квадратних метрів в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області. Пересувається Максим Куций на Audi A4 Sline вартістю 470500 грн;
  • також родина задекларувала троє наручних годинників торгових марок Parmigiani Fleurier і Rolex і велику суми готівкою – 235 тисяч доларів США. У банку Куций зберігає 2300 євро і 246 284 грн. Ще 2,7 млн ​​доларів у нього в криптовалютах біткойн і етеріум;
  • він являється кінцевим бенефіціаром ряду київських фірм: ТОВ «Сервіс та менеджмент» (будівництво), «Медійний партнер» (рекламне агентство), «Цифрове партнерство» (інформаційні послуги), «Сіті корпус» (будівництво).

У своїй першій промові Максим Куций зазначив: “Дуже хвилююча мить для мене. Хотів би привітати з наступаючим святом усіх захисників України. Пане президенте, хочу подякувати вам за кредит довіри. Хочу подякувати своїй дружині і синові за те, що вони вірять у мене і надихають на такі рішучі кроки. Хочу, щоб мій син і всі новонароджені діти через деякий час жили у квітучій і заможній Україні”.

Куций пообіцяв зробити усе можливе, щоб Одещина стала “перлиною біля моря”. Також він запевнив, що двері його кабінету будуть завжди відкриті, і закликав усіх приходити до нього, щоб вирішувати проблеми регіону і “робити країну кращою разом”.

За матеріалами Інтернетвидань.

Коментарі

  • Титаренко Любов

    Приємно вірити в перспективу заможньої, квітучої УКраїни: щоб Одещина не гнулась від новобудов біля моря. Краще б ці надто високі висотки вибудовувати за містом….

Залиште свій коментар