Новий навчальний рік розпочато!

Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо День знань в умовах війни.  Освітянам, учням, батькам доводиться підлаштовуватись під нові реалії сьогодення. Наразі питання безпеки під час учбового процесу стоять на першому плані, а вже потім – якість та рівень освіти,  дозвілля дітей тощо.

Цього навчального року відчиняться двері всіх шкіл Роздільнянської громади. Деякі з них працюватимуть в очному форматі, деякі за змішаною системою: тиждень в онлайн режимі, тиждень – учні відвідуватимуть освітні заклади. Це залежить від кількості місць в облаштованих укриттях при школах.

Крім того, розпочнуть свою роботу і заклади дошкільної освіти громади, а саме: ДНЗ «Оленка», ДНЗ «Веселка» та дошкільні групи при Єреміївському, Новоукраїнському, Понятівському та Слобідському ліцеях.

Вересень буде надскладним для всіх учасників навчального процесу, адже всі отримані рекомендації та настанови щодо гарантування безпеки у закладах освіти будуть відпрацьовуватись на практиці. Тож час покаже…

Щиро бажаємо всім учасникам навчального процесу успішного навчального року, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів! Нехай над Україною буде мирне небо!

Залиште свій коментар